• Na kontaktoni
 • banner
 • banner (2)
 • banner (3)
 • banner (4)
 • Rreth Minpn

 • MIRCO SE VINI N Min Minpn

  Quanzhou Minpn Electronic Co, Ltd e themeluar në 2004, e specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e elektronikës automobilistike, duke përfshirë sistemin e sensorit të parkimit, sistemin e alarmit të makinës, sistemin e monitorimit të presionit të gomave të makinave, sistemin e zbulimit të njollave të verbër të makinës, ekranin e kokës së makinës sistemi etj. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 6666 m², me një sipërfaqe të impiantit prej 3600 m²; ka më shumë se 110 punonjës dhe më shumë se 20 njerëz profesionistë të Kërkimit dhe Zhvillimit, me një kapacitet prodhimi vjetor të projektuar prej 600, 000 grupe sistemesh radarësh dhe 300, 000 grupe TPMS.

  Produktet e veçuara

  LAJME

  Quanzhou Minpn Electronic Co., ltd was founded in November 2004 Warmly celebrate the successful listing of Minpin Electronics on the “New Third Board” Front Parking Sensor
 • Pse ka mungesë të çipave?

  1. Cilat janë çipat e automobilave? Cilat janë patate të skuqura automobilistike? Komponentët gjysmëpërçues referohen kolektivisht si patate të skuqura dhe makina automobilistike ...
 • Dita Kombëtare Kineze - 1 Tetor 2021

  Dita Kombëtare Kineze është më 1 tetor, e cila është një festë vjetore publike që festohet në Republikën Popullore të Kinës. Dita shënon fundin e dinasë ...
 • Politika e "Kontrollit të dyfishtë të konsumit të energjisë" të GM Kinez

  Klient i nderuar: Ndoshta e keni vënë re se "kontrolli i dyfishtë i fundit i politikës së konsumit të energjisë të qeverisë kineze, e cila ka një ...
 • English
 • Chinese
 • French
 • German
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Arabic
 • Irish
 • Greek
 • Turkish
 • Italian
 • Danish
 • Romanian
 • Indonesian
 • Czech
 • Afrikaans
 • Swedish
 • Polish
 • Basque
 • Catalan
 • Esperanto
 • Hindi
 • Lao
 • Albanian
 • Amharic
 • Armenian
 • Azerbaijani
 • Belarusian
 • Bengali
 • Bosnian
 • Bulgarian
 • Cebuano
 • Chichewa
 • Corsican
 • Croatian
 • Dutch
 • Estonian
 • Filipino
 • Finnish
 • Frisian
 • Galician
 • Georgian
 • Gujarati
 • Haitian
 • Hausa
 • Hawaiian
 • Hebrew
 • Hmong
 • Hungarian
 • Icelandic
 • Igbo
 • Javanese
 • Kannada
 • Kazakh
 • Khmer
 • Kurdish
 • Kyrgyz
 • Latin
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Luxembou..
 • Macedonian
 • Malagasy
 • Malay
 • Malayalam
 • Maltese
 • Maori
 • Marathi
 • Mongolian
 • Burmese
 • Nepali
 • Norwegian
 • Pashto
 • Persian
 • Punjabi
 • Serbian
 • Sesotho
 • Sinhala
 • Slovak
 • Slovenian
 • Somali
 • Samoan
 • Scots Gaelic
 • Shona
 • Sindhi
 • Sundanese
 • Swahili
 • Tajik
 • Tamil
 • Telugu
 • Thai
 • Ukrainian
 • Urdu
 • Uzbek
 • Vietnamese
 • Welsh
 • Xhosa
 • Yiddish
 • Yoruba
 • Zulu
 • Kinyarwanda
 • Tatar
 • Oriya
 • Turkmen
 • Uyghur